Antiaging Probiotics N-Medical

Doplněk stravy

 

Koupit

Informace o produktu

Antiaging probiotics/prebiotics je doplněk stravy, který kombinuje a podporuje celkovou antiaging terapii a maximalizuje využití perorálně podávané kyseliny hyaluronové v našem těle. Obsahuje speciální antiaging probiotickou kulturu, prebiotikum inulin (potrava pro probiotické kmeny) a kyselinu hyaluronovou.

Stimuluje také náš imunitní systém (celkovou imunitu a slizniční imunitu), zlepšuje komfort střevního prostředí a udržuje zdravý trávicí trakt. Podporuje peristaltiku střev a potlačuje výskyt patogenních mikroorganismů. Podporuje správné a zdravé trávení, včetně využitelnosti kyseliny hyaluronové v našem těle. Snižuje plynatost a nadýmání.

Kyselina hyaluronová je původem ze Švýcarska. Obsahuje kombinaci vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové v takovém poměru, aby byla maximálně využita v našem těle a mohla hydratovat náš organismus směrem zevnitř ven (inside-out®). Odpovídá nejnovějším klinickým poznatkům o perorálně podávané kyselině hyaluronové.

Antiaging Probiotics je možné kombinovat s dalšími produkty společnosti N-Medical.

Výroba probíhá v České republice za podmínek správné výrobní praxe (GMP) v prostředí farmaceutické společnosti s důrazem na dodržování nejvyššího hygienického a technologického standardu, jako u všech ostatních produktech N-Medical s.r.o.

 
Složení

Obsah látek v jedné želatinové tobolce
Inulin* 200 mg
Kyselina hyaluronová* 100 mg
Živá antiaging kultura* 1,2 miliardy
Lactobacillus acidophilus* 20 mg
Bifidobacterium lactis* 8,3 mg
Lactobacillus rhamnosus* 3,7 mg
Bifidobacterium breve* 2,8 mg
Lactobacillus plantarum* 2,1 mg
Lactobacillus bulgaricus* 2,1 mg
Lactococcus lactis* 1,8 mg
Lactobacillus casei* 1,8 mg
Streptococcus thermophilus* 1,2 mg
Bifidobacterium bifidum* 1,2 mg
Lactobacillus paracasei* 0,8 mg
*RHP (Referenční Hodnota Příjmu) není stanovena

 
Dávkování

1–2 tobolky před snídaní. Dostatečně zapijte tekutinou.

 
Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě 5 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem, nadměrným teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí.

Upozornění: Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky.

Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.