Doplňky stravy

Dbáme na to, aby každý produkt byl nejvyšší možné kvality a zároveň pro pacienty za přijatelnou cenu.

Hyaluron N-Medical

Hyaluron N-Medical

Doplněk stravy

Nejčistší možná forma kyseliny

Hyaluron N-Medical je unikátně vyvinutý, vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Obsahuje velmi vysokou koncentraci farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek.

 

Hyaluron N-Medical URO

Doplněk stravy

S obsahem vrbovky malokvěté, která přispívá k normální funkci dolních močových cest

Hyaluron N-Medical URO je přípravek vyvinutý pro vnitřní užívání. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice, včetně laboratorních testů.

NNM
 
kosmetika 3

Hyaluron N-Medical

Doplněk stravy

100% čistá kyselina hyaluronová v tobolkách

Hyaluron N-Medical cps je unikátně vyvinutý přípravek pro vnitřní užívání. Hyaluron N-Medical cps je vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice. Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky zpracovanou kyselinu hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální využitelnost produktu.

 

Hyaluron N-Medical PREMEDI

Doplněk stravy

Hyaluron N-Medical PREMEDI je první originální produkt ve formě hydrofilního gelu pro vnitřní užívání. Přípravek je unikátní od složení až po formu podání. Hyaluron N-Medical PREMEDI je vyroben pro pacientky klinik estetické medicíny a korektivní dermatologie. Přípravek je určen k užívání před operacemi, plastickými operacemi, mini invazivními a invazivními zákroky.

kosmetika 4
 
Elastin-tobolky-koláž

Elastin N-Medical

Doplněk stravy

Doplněk stravy Elastin N-Medical (v balení po 30, 60 a 100 tobolkách) je první originální produkt, který obsahuje přírodní hydrolyzovaný bioaktivní elastin. Elastin je vhodný pro podporu elasticity. Elastin N-Medical je určen ke každodennímu užívání. Je vhodný do kombinace s produktem Hyaluron N-Medical (kyselinou hyaluronovou pro vnitřní užívání) i kolageny.

 

Antiaging SUN PROTECTOR

Doplněk stravy

Antiaging SUN protector kombinuje 3 přírodní extrakty, které pomáhají zachovat přirozenou barvy pokožky. Omezují vznikající barevné změny, které vznikají při vystavování pokožky slunečnímu záření.

Antiaging SUN protector
 
Enzymy

Enzym N-Medical

Doplněk stravy

Enzym N-Medical je doplněk stravy, obsahující směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek. Harmonizuje a stabilizuje lidské tělo, aby bylo krásné jak uvnitř, tak navenek. Správný poměr vybraných rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek dopomůže harmonii těla a působí blahodárným efektem.

 

N-Medical Antiaging Enzymes

Doplněk stravy

N-Medical Antiaging Enzymes je doplněk stravy, obsahující směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek. Harmonizuje a stabilizuje lidské tělo, aby bylo krásné jak uvnitř, tak navenek. Správný poměr vybraných rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek dopomůže harmonii těla a působí antiaging efektem. Přispívá k pocitu svěžesti i oddálení pohledových znaků stárnutí. Je to ideální doplněk pro komplexní přístup k antiagingu.

Antiaging Enzymes
 
triantiage

TRI-anti-AGE N-Medical

Doplněk stravy

Doplněk stravy TRI-anti-AGE N-Medical je první fixní trojkombinace látek určená pro antiaging. TRI-anti-AGE N-Medical kombinuje 3 hlavní složky, které se používají v antiagingu: kyselinu hyaluronovou, kolagen a hydrolyzovaný elastin. TRI-anti-AGE N-Medical se vyrábí v České republice v podmínkách správné výrobní praxe (GMP) ve farmaceutické kvalitě, suroviny nakupujeme u výrobců ve Švýcarsku a Francii.

 

CELL RENEWAL Anti Age

Doplněk stravy

Renewal Skin complex 500mg® kombinuje proteiny, aminokyseliny, peptidy, polysacharidy pro podporu pleti, pokožky, jejích hlavních částí kolagenu a elastinu. Antiaging efekt z panenské přírody.

Antiaging Enzymes
 
Carbohydrate

Carbohydrate Protector 24

Doplněk stravy

Carbohydrate Protector 24 (CP24) je inovativní doplněk stravy, který se zaměřuje na ochranu kolagenových vláken před škodlivými účinky nestrávených zbytků cukru. CP24 je rozdělený na ranní a večerní dávku, aby chránil celý den i noc.

 

Gene Antiaging 30.000 mg

β nikotinamid mononukleotid

Doplněk stravy

Gene Antiaging 30.000 mg obsahuje aktivní látku β nikotinamid Mononukleotid. Látka působící jako antiaging elixír a podporuje buněčnou energii v celém organismu.

Gene Antiaging 30.000 mg
 
Antiaging Probiotics N-Medical

Antiaging Probiotics N-Medical

Doplněk stravy

Antiaging probiotics/prebiotics je doplněk stravy, který kombinuje speciální antiaging probiotickou kulturu, prebiotikum inulin (potrava pro probiotické kmeny) a kyselinu hyaluronovou.