Carbohydrate Protector 24

Doplněk stravy

 

Koupit

Informace o produktu

Doplněk stravy Carbohydrate Protector 24 (CP24) chrání kolagenová vlákna před poškozením nestrávenými zbytky cukru. Nestrávený cukr má vysokou afinitu na kolagenní vlákna. Naváže se ně a vlákno poškodí. Užíváním kolagenu jej zase doplníte, ale za nedlouho se opět poškodí a neplní svou funkci. CP24 je rozdělený na ranní a večerní dávku, aby chránil celý den i noc. CP24 je komplexní produkt, plný antioxidantů a urychlovačů cukerného metabolismu, který má za úkol pomáhat našemu organismu podpořit správný životní styl v boji s „nadbytečným“ cukrem z potravy, který negativně ovlivňuje a poškozuje kolagenní vlákna a nervový systém.

Carbohydrate Protector 24 (CP24) je inovativní doplněk stravy, který se zaměřuje na ochranu kolagenových vláken před škodlivými účinky nestrávených zbytků cukru.

Nedoplňuje kolagen, ale chrání kolagenová vlákna před poškozováním nestrávenými zbytky cukru a tím se stává významným antiaging pomocníkem. Řeší přímo příčinu poškozování kolagenních vláken a tím ovlivňuje to, jak vypadáme.

CP24 je navržen tak, aby podporoval správný životní styl a pomohl vašemu tělu zvládat nadměrný cukr z potravy.

Skládá ze dvou částí - ranní a večerní dávky. Ranní dávku užijete před snídaní, zatímco večerní dávku před večeří. Díky tomuto rozdělení může CP24 efektivně působit po celý den a poskytovat tělu neustálou podporu, kterou potřebuje. Přes den je dávka silnější, aby pomohla cukr metabolizovat. Noční dávka obsahuje speciální antioxidanty, které čistí naše tělo, když spíme a máme organismus v bazálním metabolismu.

V dnešní uspěchané době je konzumace vysoce energetické stravy bohaté na různé druhy sacharidů (karbohydrátů, cukrů) běžná. To může vést k problémům s metabolismem cukru a negativně ovlivnit náš stav. CP24 denní dávka napomáhá s využitím cukru v organismu a podporuje celkový metabolismus cukru, což je ideálním řešením pro ty, kteří konzumují více potravy bohaté na cukr.

Noční dávka působí jako automatický uklízeč nezmetabolizovaných zbytků, které během dne tělo nezpracovalo. Jednou z klíčových složek denní dávky CP24 je i chrom, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy a normálnímu metabolismu makronutrientů. CP24 s obsahem chromu tedy poskytuje vašemu tělu nezbytnou podporu v boji proti nadbytečnému cukru.

Pro dosažení optimálních výsledků je důležité užívat Carbohydrate Protector 24 (CP24) dle doporučení - tedy kombinaci denní i noční dávky. Díky tomuto režimu může CP24 efektivně pomoci udržet normální hladinu glukózy a přispět ke zdravému fungování vašeho organismu a to se projeví na vašem vzhledu, protože vaše kolagenní vlákna nebudou ničena nestrávenými cukry.

 
Složení

Denní dávka

Čekanka* 80 mg
Černý česnek* 80 mg
Damiána* 80 mg
Moringa* 80 mg
Yucca* 80 mg
Skořice* 100 mg
Chrom 100 μg(RHP 250%)
Celulosové tobolky
* Referenční hodnota příjmu není stanovena

Noční dávka

Skořice mletá* 230 mg
Pampeliška* 50 mg
Hřebíček mletý* 10 mg
Kurkumin* 10 mg
Pískavice* 30 mg
Borůvka* 30 mg
Česnek* 30 mg
Jmelí* 30 mg
Celulosové tobolky
* Referenční hodnota příjmu není stanovena

 
Dávkování

2 tobolky Denní dávky před snídaní a 2 tobolky Noční dávky před večeří. Dostatečně zapijte tekutinou.

 
Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě 5 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem, nadměrným teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí.

Upozornění: Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky.

Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.