Hyaluron N-Medical

Doplněk stravy

100% čistá kyselina hyaluronová v tobolkách

Koupit

Informace o produktu

Hyaluron N-Medical cps je unikátně vyvinutý přípravek pro vnitřní užívání. Hyaluron N-Medical cps je vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice. Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky zpracovanou kyselinu hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální využitelnost produktu. V každé tobolce Hyaluron N-Medical cps je obsaženo 180 mg bioaktivní kyseliny hyaluronové. Hyaluron N-Medical cps hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven (inside-out®). Hyaluron N-Medical cps může být velmi prospěšný i Vám.

 
Kde hyaluron N-Medical působí

Kyselina hyaluronová (HA) je složený biokompatibilní polysacharid, který se používá v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství. HA tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině, kůži a v místech její degradace, tedy v játrech a slinivce. S věkem v organismu kyselina hyaluronová ubývá a je vhodné ji doplňovat. Hlavní přínosy jsou hydratace, zvýšení pružnosti a síly pokožky.

Kyselina hyaluronová nepomáhá pouze v estetické medicíně, ale také v gynekologii, oftalmologii, ortopedii a dalších medicínských oborech.

Kyselina hyaluronová je také vhodná pro doplnění při:

  • Korekci vrásek
  • Zvýšení celkového objemu kůže
  • Odstranění akné
  • Péči o kloubní systém

Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl.

 
Dávkování

Užívejte 1–3 tobolky denně, před hlavním jídlem. Dostatečně zapijte tekutinou. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu.

Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl.

 
Složení

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, mikrokrystalická celulóza.

 
Skladování